Antalya Yeminli Çeviri Bürosu Protranslate

Profesyonel çeviri anlamına gelen Protranslate hukuki, akademik, tıbbi alanlarda uzman şekilde tercüme yapmaktadır. Antalya Yeminli Çeviri Bürosu Protranslate bu alanda noter onayı olarak da tercümanlıkta bulunmaktadır. Metin türü ve uzunluğu söz konusu olmadan uzman bir şekilde çeviri işlemi yapılarak kişilere belirtilen teslimat gerçekleşmektedir. Tez çevirisi, medikal alanda çeviriler, teknik çeviri olarak geniş kitleye sahip olan tercümanlarımız yazım dilini de önemseyerek işlemi tamamlamaktadır. Bu nedenle yapılan işlemlerimiz incelendiğinde uzman tarafından yazıldığı ya da çevrildiği belirlenmektedir.

Kalite standartlarına uygun olarak yapılan işlemlerimizde yazılan ya da çevirisi yapılan metinler son olarak noter yeminli tercüman ile kontrol edilmektedir. Bu nedenle sorunsuz ve eksiksiz olarak işlemlerimiz teslim edilmektedir. Antalya’da sunduğumuz hizmetler ile tüm Türkiye geneline hizmet vererek kargo ya da online olarak teslim gerçekleştirmekteyiz. Noter onaylı istenen belge ya da evraklarda çevrisi yapıldıktan sonra ıslak imzalı olarak kargo ile belirtilen günde kişilere teslim edilmektedir.

Özellikle hukuki alanda yapılan tercüme işlemlerinde çeviri sırasında yapılan tüm sorumluluk ayrıntılı olarak tercüman ve firmaya ait olmaktadır. Bu yüzden gönül rahatlığı ile işlemlerinizin çevirisiniz bize bırakabilirsiniz. Aynı zamanda uluslararası yapılan yazışmalarda da gizlilik ön planda olarak çalışmalar yapmaktayız.

Dil Seçenekleri İle Yeminli Tercüme

7 gün 24 saat online olarak hizmet veren yeminli tercüme ofisinde ilk olarak deneme yazısı ile de istediğiniz dil üzerinden çeviriyi ücretsiz olarak sağlayabiliriz.Yazışma alanında da uzman olan ekip ile çalışmalarınızı da devamlı olarak yırt dışından sağlayabilirsiniz. Profesyonel çalışanlar ile direkt olarak tüm işlemleri zaman ve yazı uzunluğu sorun olmadan dilediğiniz zamanda yaptırabilirsiniz. Bu yüzden firmamız 7 / 24 aktif olarak online de çalışabilmektedir.

Ofisimizde bulunan Protranslate tercüme yapan çalışılanlar son derece deneyimli ve dil bilgisi alanında uzman olarak bulunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında birçok dile uygun olarak kurumsal yazışmalarda söz konusu olarak tarafımızca sağlanmaktadır. Çeviri işleminde kişiler online olarak başvuru yaptıklarında dosya ya da metin olarak yükleme yapabilmektedir. Fiyat belirlemede bu duruma uygun olarak sayfada çıkmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here